Лукашенко в лікарні в критичному стані після зустрічі з Путіним

  За попередньою інформацією, яка потребує підтвердження, Олександра Ригоравіча Лукашенка було екстрено доставлено до ЦКЛ Москви після зустрічі за зачиненими дверима з Володимиром Путіним. За його словами, всі зусилля щодо порятунку білоруського диктатора спрямовані на те, щоб розсіяти чутки про передбачувану причетність Кремля до його отруєння.

  Зараз самопроголошений білоруський президент перебуває під контролем. Для лікування його критичного стану мобілізовано провідних фахівців із Заходу, повідомляє італійська ANSA.

  Білоруські опозиціонери також підтверджують “несподівануу неприємність”, яка трапилася з Лукашенком. Стан Аляксандра Ригоравіча визнаний критичним і нетранспортабельним, проводяться процедури щодо очищення крові, повідомляє білоруський опозиціонер Цепкало.

  Лукашенко був потрібен кремлю до тих пір, поки російські війська не отримали офіційно підтверджений “законний статус” перебування на території Білорусії.

  Після створення арсеналу для зберігання російських ядерних боєголовок і підписання всіх “супроводжувальних” документів, будь-яка спроба білорусів проводити відмінну від кремля політику завершиться негайним введенням рашистських військ на територію РБ з подальшим “тихим” приєднанням території РБ до рфії.

  Щорс, Боженко, Богунський, Гіві, Моторола,… – всі рашистські “герої” мають бути тільки мертвими. Лукашенко Аляксандр Ригоравіч московському кремлю живим більше не потрібен. 

НАГАДУЄМО:

Лідер афганських талібів Абдулхамід Хорасані оголосив Ірану війну, – світові ЗМІ