Людина, схожа на путіна, поспілкувалась із російськими пропагандистами

   Сьогодні в москві людина, дуже схожа на президента російської федерації володимира путіна, трохи поспілкувалась із російськими пропагандистами. Під час спілкування було дещо цікавого сказано про війну в Україні та можливе її завершення.

  Людина, схожа на путіна розповіла, що так званий “масштабний контрнаступ України” триває аж із 04 червня 2023 року. ЗСУ використовує спеціально підготовлені для контрнаступу резерви та атакує за чотирма напрямками, а “доблесні” рашистські війська завдають наступаючим неймовірно великих втрат.

  За словами “доповідача”, ЗСУ вже втратили як мінімум 160 танків та 360 бронемашин, що складає 25-30% загальної кількості надісланої Заходом бронетехніки. “Доповідач” не без гордості зазначив, що ЗС РФ “поступово та методично займається демілітаризацією України”.

  У промові було озвучено кремлівське бачення “справедливих” відносин між москвою та Києвом і чергове рашистське трактування історії в плані “ісконно российских зємєль”.

  “Яка б Україна не була, вона є, до цього треба ставитись з повагою, але не можна без поваги ставитись до нас”, – заявив Путін. “Люди, які хочуть жити окремо, у незалежній державі, на наших історичних землях мають зробити так, щоб вибудовувати з нами стосунки. У нас були суперечки і з Лукашенком, але й на думку нікому не спадало розпочати конфлікт. Було б нормальне ставлення до нас в Україні, не довелося б і вступати у збройний конфлікт”, – зазначила особа , схожа на президента РФ. “От, якби Україна була нейтральною державою… А то у 2008 році заявили про бажання вступити до НАТО на Бухарестському саміті”.

  Незважаючи на те, що під час “спілкування” прямо не було заявлено про “готовність” кремля до негайних переговорів з Україною, бажання якомога швидше розпочати такі переговори все ж таки у кремля є. Їх озвучив член комітету з міжнародних справ Ради Федерації РФ, сенатор від “республіки” Крим Сергій Цеков, повідомили “російські ЗМІ“. І тут теж “все дуже цікаво”.

  Виявляється, що під “хліпкімі условіямі” для початку переговорів у кремлі бачать за обов’язкову умову з боку України передачу до складу РФії Миколаївської, Одеської та Харківської областей. І це  на додачу до тих територій, які рашисти вже частково захопили та юридично анексували – Луганської, Донецької, Запорізької, Херсонської областей та АРК.

  Цеков також додав, що питання “демілітаризації, денацифікації, а також нейтральний статус із порядку денного також не знімаються”.

  Після сьогоднішнього “спілкування” з роспропагадистами особи, схожої на президента РФії, можна зробити кілька висновків. Перший: як бачимо, для населення російської федерації зовсім необов’язково мати законно обраного президента. Їх влаштує будь-яка “фігура”, аби лише вона озвучувала те, що населенню російської федерації приємно слухати. 

  Другий висновок: так званий “колективний путін” збирається і далі продовжувати війну і ще мріє “довести СВО до перемоги” – загарбання більшої частини України та створення на окупованих територіях так званої “Новоросії”. От тільки дуже  шкода – місто Новоросійськ знаходиться на Кавказі і не може бути столицею цього маріонеткового утворення. Але на якому відрізку історії такі дрібниці “московських правителів” зупиняли?

Третій висновок: війна триватиме і в 2024 році і до цього потрібно бути готовим і морально, і “матеріально”. Але Україна все одно переможе!

Олександр Вікторович, “НОВА: новини ветеранів” 

НАГАДУЄМО:

Невідомі активісти напали на Тараса Чорновола