Курсанти-льотчики відпрацьовують свою майстерність

У рамках цьогорічної льотної практики на базі однієї з навчальних авіаційних бригад, що на Харківщині, відбулися польоти курсантів льотного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба (ХНУПС), – повідомляє АрміяInform.

 

На військових літаках типу Л-39 «Альбатрос» (на фото) четвертокурсники вже відновили навички в повітряній навігації в польотах на середній висоті та по колу. Наразі триває відновлення навичок на складний пілотаж на середній висоті.

 

За словами командування навчальної авіаційної бригади, усі курсанти пройшли курс наземної підготовки та були допущені до практичних польотів. Також кожен курсант IV курсу за плечима вже має понад 100 годин нальотного часу, і цей показник під час цьогорічної льотної практики буде збільшено.

Окрім цього, аеродромний вишкіл проходять вертолітники Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, які разом із льотчиками-інструкторами піднімаються у небо на вертольотах типу Мі-2 та Мі-8.