37 одиниць БМП-1 відправлені до Збройних Сил України

Державна компанія «Укрспецекспорт», що входить до складу ДК «Укроборонпром», розпочала постачання тридцяти семи бойових машин піхоти “БМП-1” для ЗСУ.

Про це повідомляє пресслужба ДК «Укроборонпром».

 

Бронемашини доставлено в Україну минулого тижня з випередженням передбаченого державним контрактом терміну. Постачання для Міністерства оборони України відбуваються за контрактом у рамках державного оборонного замовлення. З 02 квітня розпочато технічну інспекцію партії.

 

ДК «Укрспецекспорт» забезпечила поставку БМП попри запровадження у країнах походження та транзиту техніки обмежувальних заходів, пов’язаних з пандемією COVID-19.

«Постачальник та Міноборони максимально сприяли у виконанні цього важливого для обороноздатності держави контракту. Без синергії спільних дій у нинішніх умовах виконувати такі замовлення важко: ринки, де традиційно продається військова техніка та озброєння, працюють нестабільно. Через закриття кордонів більшості країн світу питання фізичних міжнародних поставок також значно ускладнилося. І все ж для Концерну є принциповим виконати всі зобов’язання перед державою в рамках уже підписаних контрактів і доставити потрібну військовим техніку вчасно. 37 бойових машин піхоти Збройні Сили отримають вчасно», — прокоментував початок поставок генеральний директор Концерну Айварас Абромавичус.