кремль закрив кордони для своїх військовозобов’язаних і збільшив призовний вік

  Міністр оборони рфії Сергій Шойгу запропонував підвищити граничний вік призову до 30 років. Його ініціативу негайно підтримав комітет держдуми росії.

   А 09 січня 2023 року сталося те, чого чекали і про що попереджали ЗМІ: на росії обмежили виїзд з країни військовозобов’язаним, в тому числі й обмежено придатним до служби. Про це інформує ГУР. Відповідний наказ рашистська фсб надіслала до всіх прикордонних управлінь країни (в рф прикордонники знаходяться саме в структурі фсб).  


  В тексті зазначено: «З 09 січня 2023, з 00 годин 00 хвилин, прикордонним управлінням фсб росії забезпечити обмеження виїзду за межі території російської федерації громадян, які мають висновок про готовність до воєнної служби з категорій «А», «Б» і «В»».


  Для виїзду зазначених категорій громадян рфії буде закрито можливість виїзду в усіх пунктах пропуску та на всіх напрямках. При цьому, як випливає з тексту наказу, виїзд заборонять також і громадянам категорії «В» – обмежено придатним до військової служби. Призовників, які відносяться до цієї категорії, звільняють від призову в мирний час, звільняють від військових зборів та зараховують до запасу.

 

НАГАДУЄМО:

 

Президент Додік заявив послу України, що не бажає більше його бачити