кремль намагається створити двохмільйонну армію, – ГУР

  За оцінками Головного управління розвідки Міноборони України, масштаб мобілізаційних заходів, які здійснює країна-агресор, свідчить про плани її керівництва створити армію чисельністю близько двох мільйонів осіб, – повідомляє пресслужба ГУР.

   Військова розвідка України не виключає, що керівництво росії найближчими днями оголосить про проведення чергової хвилі мобілізації. “Всі Росії потраплять ще 500 тисяч росіян, що дозволить країні-терористу створити стратегічні резерви. За даними ГУР, у Росії вже активно йде підготовка до оголошення чергової хвилі мобілізації.

  На законодавчому рівні вносяться зміни до законів Росії, що регламентують проведення мобілізації. Також продовжується активна підготовка навчальних центрів. З 9 січня 2023 року потенційним мобікам обмежили виїзд із країни.

  В управління розвідки вказують, що під час першої хвилі мобілізації у вс рф було назбирано 300 тисяч чоловік. Після нетривалої підготовки мобіків направляють до зони ведення бойових дій в Україні, зазначають у розвідці.

НАГАДУЄМО:

Часопис війни: 324 доба