Командир 92 бригади вбив волонтера – Євген Карась

Активіст та очільник партії “Суспільство майбутнього” Євген Карась звинуватив екс-командира 92-ї окремої механізованої бригади у вбивстві волонтера. Про це він розказав в інтерв’ю “Антиподи”.

 

Активіст заявив, що вважає бійців 92-ї бригади винними в розстрілі мобільної групи по боротьбі з контрабандою Андрія Галущенко (“Ендрю”) і Дмитра Жарука (“Байкер”). Причина їх конфлікту, на думку Карася, криється в тому, що волонтери забагато дізналися про участь Віктора Ніколюка (комбата бригади) у перевезенні контрабанди між ЗСУ та сепаратистами.

 

“Ендрю заліз туди дуже глибоко, Ендрю був фанатиком. І його убили, щоб провезти щось дуже дороге – наркоту, кажуть” – заявив Карась. Перші заяви щодо цих подій Карась робив ще у 2018-ому році. 

 

 

На його думку, Ніколюк – це професійний військовий, якого дуже поважають у його підрозділі. Але він розчарувався у війні і, “вирішив, що ви (можновладці) гроші на цьому заробляєте, то чому нам не можна”.Раніше ровадження від 12.09.2016 у відношенні бійців 92-ї через це вбивство було закрито постановою військової прокуратури сил АТО від 09.11.2017 у зв’язку з тим, що вичерпані можливості їх утримання. 

 

Нагадаємо: