Командування Медичних сил про епідеміологічну ситуацію у Збройних Силах України станом на 19 квітня

Станом на 07.00 19 квітня в Збройних Силах України зареєстровано 32 випадки захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, з них 2 людини одужали та 2 летальних випадки.

На ізоляції (в тому числі самоізоляції) перебувають 300 осіб. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція у найближчих три доби — 46 осіб.

За минулу добу зареєстровано 3 нових випадки захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19. Хворі перебувають у закладах охорони здоров’я (Військово-медичний клінічний центр у Вінниці — 1 військовослужбовець, Чернівецький військовий госпіталь — 1 військовослужбовець, цивільна лікарня у Львівський області — службовець ЗС України). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, вони отримують необхідне лікування.

Командування Медичних сил Збройних Сил України наголошує, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом. Тому важливо не наражати себе та свою родину на небезпеку зайвими контактами — краще залишатися вдома.

 

Дотримуйтеся правил карантину та особистої гігієни!