Кількість загиблих в Україні росіян може сягати 300 тисяч

  З’явився список російських генералів, яких знищили в Україні з початку війни. У списку 10 генерал-майорів та один генерал-лейтенант. Перший генерал був знищений у лютому 2022 року під Маріуполем, а останній – у Запорізькій області цього місяця. У ЗСУ запевняють, що список буде доповнено.

  Росія продовжує зазнавати великих втрат, які всіма способами намагається приховати. Генштаб ЗСУ в ранковому зведенні повідомляє про встановлення окупантами нового порядку лікування поранених російських військовослужбовців, згідно з яким евакуації до РФ підлягають виключно офіцери.

   Сержантський та рядовий склад незалежно від тяжкості та складності поранення підлягає лікуванню на тимчасово захоплених територіях України. Для забезпечення виконання цього рішення загарбники збільшують кількість ліжкомісць у місцях, які використовуються як військові шпиталі.

  А кількість втрат рашистів невпинно продовжує збільшуватись. Відповідно до останнього зведення від Генштабу щодо втрат росіян – порівняльна статистика за 16/17 червня (на фото). За 2 дні — мінус 1260 рашистів і багато різної техніки. За непідтвердженими даними загальні втрати рашистів вже перетнули межу в 300 тисяч осіб.

  І на завершення пр наслідки утилізації зайвого населення Російськї Федерації. На світлині дві дошки “пошани” на стіні школи в одному із сіл республікі Комі, де дуже наочно можна побачити ставлення путінського режиму до громадян власної країни.

  Зліва – дошка на згадку про Семена Тутрінова. Він знищений окупант у Чечні 2002 року. У віці 21 рік. За рік до цього у Семена Тутрінова народився син Олександр. І праворуч – дошка вже на згадку про Олександра Тутрінова. Його як окупанта знищено в Україні рік тому теж у віці 21 рік.

НАГАДУЄМО:

Часопис війни, 479 доба – огляд подій на фронті