Харківська обласна рада відзначила ветеранів Знаком пошани

  Знаком пошани Харківської обласної ради «За заслуги перед Харківщиною» було відзначено учасників АТО, які з перших днів повномасштабного вторгнення знову взяли до рук зброю і стали на захист Харкова і Харківщини.   

  «Ми вдячні вам за вашу відданість і мужність. Тому сьогодні для нас честь привітати вас та вручити вам ці Знаки пошани», – каже Голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко.

  Голова постійної комісії з питань соціальної політики та Голова ГО «Дружини ветеранів АТО» Ольга Лехан також висловила свою подяку ветеранам: «Дякую ветеранам за вашу сміливість. Те, що ви з перших днів великої війни стали на захист країни-справжній приклад рішучості та відваги. З нашої сторони ми намагаємося так само забезпечити вам полегшення реінтеграції у цивільне життя. Зараз ми працюємо над збільшенням фінансування у Програмі підтримці ветеранів та ветеранок на 2024 – 2028 роки

Голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко та Голова постійної комісії з питань соціальної політики та Голова ГО «Дружини ветеранів АТО» Ольга Лехан

  Депутат Харківської міської ради та заступник Голови ГО «Спілка ветеранів АТО» Юрій Корсунов наголосив на тому, що важливим в цей час є розвиток ветеранського бізнесу та відмітив необхідність подальшого збудування ліній фортифікацій на Харківщині.

  «По-перше, розвиток ветеранського бізнесу також може сприяти інтеграції ветеранів у цивільне життя, надаючи їм можливість використовувати їхні навички у підприємництві. По-друге, будівництво ліній фортифікацій на Харківщині спрямоване на підвищення безпеки регіону, що є важливим зараз .В кінцевому рахунку це в свою чергу підвищує безпеку ведення бізнесу підприємцями», – вважає Юрій Корсунов.

  Депутат Харківської обласної ради та екс-голова ГО «Спілка ветеранів АТО» Анатолій Козловський відмітив позитивний крок у створенні КП “Центру національного супротиву”. Він заявив, що «зараз є вкрай необхідним навчати цивільне населення методам спротиву окупантам».

Джерело: сайт “Спілка ветеранів АТО”

НАГАДУЄМО: