Ізраїльський уряд обрав шлях тісної співпраці з російською федерацією, -заява посольства України в Ізраїлі

  Посольство України в Ізраїлі оприлюднило заяву в якій розкритикувало політику чинного уряду країни: «Посольство України в Державі Ізраїль із жалем наголошує, що чинний ізраїльський уряд обрав шлях тісної співпраці з російською федерацією. Заява оприлюднена в Twitter-акаунт диппредставництва України.

  “Про досить тісну співпрацю свідчить низка доволі суперечливих подій, які відбулися в першій половині 2023 року. Крім, майже повної відсутності ізраїльської гуманітарної допомоги Україні, варто особливо відзначити безрезультатний візит міністра закордонних справ Ізраїлю в Україну в лютому цього року та серію інтерв’ю прем’єр-міністра Нетаньяху ЗМІ, включаючи останнє Jerusalem Post 22 червня”, – йдеться у заяві.

  У заяві посольства України в Ізраїлі вказується, що промови прем’єр-міністра Ізраїлю завжди були спрямовані на те, щоб виправдати повну бездіяльність Ізраїлю щодо надання Україні оборонної допомоги протягом останніх 16 місяців.

  Спочатку аргументи були зосереджені навколо особливих відносин Ізраїлю з росією в Сирії та крихкого становища єврейського населення в рф. «Однак в останньому інтерв’ю були висунуті цілком вигадані та спекулятивні припущення, що передбачають передачу західної зброї з українського поля бою сирійському та іранському режимам», – наголошується в заяві посольства.

  Вказується також, що нещодавно ізраїльський уряд успішно провів два раунди політичних переговорів на високому рівні з мзс рфії. Було досягнуто домовленості про відкриття ще одного російського дипломатичного представництва в Єрусалимі, під яке, навіть, безкоштовно виділено землю.

Другий антисеміт після Гітлера, – Зеленський прокоментував висловлювання путіна

  «Варто відзначити відверту зневагу до моральних кордонів, продемонстровану численними високопосадовцями Ізраїлю, які були присутні на дипломатичному прийомі, організованому посольством росії в Єрусалимі лише тиждень тому.

  Крім того, ізраїльське міністерство закордонних справ демонструє відстутність хоча б якусь реакцію з приводу регулярних антисемітських заяв Путіна та його прихильників», – зауважується в заяві українського диппредставництва.

  До того ж Ізраїль не тільки не запровадив санкції проти рф, а й навіть наростив торгівлю з московським режимом.

  «Поки український народ, у тому числі його значна єврейська громада, стікає кров’ю під натиском російських ракет та іранських безпілотників, ізраїльське керівництво, прикриваючись словесною демагогією щодо свого нейтралітету (хоча вже й не приховуючи цього), активно налагоджує відносини з російською федерацією. Насправді на місцях так званий «нейтралітет» ізраїльського уряду вважається явною проросійською позицією.

  На жаль, уряд Ізраїлю мало зважає на думку власного народу та нехтує проханнями світової єврейської діаспори, яка однозначно підтримує Україну в боротьбі з російським державним тероризмом. Ми закликаємо уряд Ізраїлю змінити свою позицію та підтримати Україну засобами оборони, підтримати свободу та демократичний світовий порядок. Ми очікуємо, що Ізраїль буде на правильному боці історії!», – наголошується в заяві.

НАГАДУЄМО:

Прігожинський заколот – підсумки, реакція міжнародної спільноти, висновки аналітиків