Ізраїль провів успішні випробування лазерів системи ППО

  Наступного року Ізраїль отримає частковий лазерний захист для своїх систем протиповітряної оборони і стане першою країною у світі з подібною системою захисту від авіації, дронів та снарядів противника. Про це повідомило видання The Jerusalem Post із посиланням представника компанії Rafael Advanced Defense Systems Юваля Стейніца.

  “Ця лазерна зброя захистить нас як на Півдні, так і на Півночі”, – сказав Стейніц. Лазерні системи справляються з мінометними снарядами, ракетами та іранськими БПЛА, якими Росія атакує Україну.

  Бригадний генерал у відставці Денні Голд розповів про численні успішні випробування по зищенню ракет “за допомогою дуже складної системи лазерної зброї”.

  У січні цього року начальник штабу ЦАХАЛу Авів Кохаві повідомив The Jerusalem Post, що лазерні системи протиповітряної оборони будуть використовуватися як на землі, так і в небі. Він зазначив, що десь за два роки ізраїльські військові збираються розгорнути подібні системи вздовж всього кордону із сектором Газа, щоб перевірити ефективність їхньої роботи.

  “Лазери дуже добре показали себе в польових випробуваннях. Якщо цей експеримент спрацює – а ми продовжимо інтегрувати і вдосконалювати систему лазерного захисту протягом двох років – ми рухатимемося якнайшвидше, щоб розгорнути її по всій Півночі”, – зазначив він.

  Кохаві додав, що Ізраїль вклав чималеньку суму в розробку лазерних систем протиповітряної оборони. І всього за три роки вдалося досягти приголомшливого прогресу в цьому питанні.

НАГАДУЄМО:

Командування НАТО провело секретну нараду