Японія замовила підрядникам будівництво стелс-фрегатів Shingata FFM

  Міністерство оборони Японії визначило двох підрядників для будівництва багатофункціональних стелс-фрегатів FFM. Про це повідомило видання Naval News.

  Будваництво фрегатів буде здійснюватись головним підрядником “Mitsubishi Heavy Industries” та “Japan Marine United” (субпідрядник) в рамках програми “Shingata FFM”. Багатофункціональний стелс-фрегат буде менше звичайного есмінця, але матиме нові можливості. Довжина корабля — 142 метри, ширина — 17 метрів, а водотоннажність становить 4880 тонн.

  Фрегат буде оснащений стелс-технологіями і матиме меншу чисельність екіпажу, ніж існуючі есмінці. Корабель зможе встановлювати та знімати міни і виконувати “інші завдання”. На палубі буде базуватися БПЛА ScanEagle 2, який зараз проходить випробування.

  Фрегат буде оснащений ракетами класу “корабель-повітря” великої дальності або ЗРК із вертикальним запуском. Ймовірно, що фрегат отримає і нові ракети ППО. “Shingata FFM” зможе протидіяти ворожим ракетам та підводним човнам на більшій відстані, ніж фрегати класу “Mogami”, які зараз перебувають на озброєнні Сил оборони Японії.

    Всього планують побудувати десять кораблів класу “Shingata FFM”. Вартість проекту мають оприлюднити у проекті бюджету на наступний фінансовий рік.

НАГАДУЄМО:

Ізраїль провів успішні випробування лазерів системи ППО