Юлія Лапутіна представила звіт про роботу Мінветеранів

  Міністерка у справах ветеранів України Юлія Лапутіна представила народним депутатам та представникам громадськості звіт про роботу Мінветеранів за період 2021 – 2023 роки.  У ньому знайшло відображення загальне бачення інфраструктури державної ветеранської політики, в основі якої лежить людиноцентричність. Про це інформує Урядовий портал.

  Основну увагу Юлія Лапутіна акцентувала на системі переходу від військової служби до цивільного життя, яку розроблено Мінветеранів у співпраці з дотичними міністерствами і відомствами, із залученням кращого світового досвіду та врахуванням українських реалій.

  Пані міністерка наголосила, що Мінветеранів визначено координуючим органом центральної виконавчої влади, який практично реалізує державну ветеранську політику. Тому задля її ефективності на місцях потрібна системність – синергія роботи міністерств і відомств, наших міжнародних партнерів та громадськості.

  “Приблизно чотири мільйони людей після перемоги України будуть дотичні до ветеранської політики. Тож маємо завчасно готуватися, як на державному рівні так і місцевому, гідно зустріти наших Захисників і Захисниць. Їхні сім’ї, родини полеглих воїнів також потребуватимуть особливої уваги. Робимо все можливе, щоб у цих категорій осіб були дієві інструменти для комфортної реінтеграції і самореалізації у мирному житті”, – зазначила очільниця Мінветеранів.

  Юлія Лапутіна також наголосила на важливості пріоритезації державної ветеранської політики, адже йдеться про відновлення людського потенціалу. І це усвідомлення має бути не лише в керівництві держави, а й там, де вона безпосередньо реалізується – в українських громадах.

   “Стійкість людського потенціалу – це запорука безпеки нашої країни. Людям треба надати все, що допоможе їм інтегруватися в економіку, отримати гідну роботу і заробітну плату”, – сказала Міністерка.

НАГАДУЄМО: