Гутерріш та Ердоган їдуть до Львова з метою схилити Зеленського до перегорів з Кремлем

  Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш та президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган  у четвер, у Львіві, зустрінуться із президентом України Володимиром Зеленським. Про це повідомили вже майже всі українські ЗМІ.

 

 Під час тристоронньої зустрічі планується обговорити “врегулювання конфлікту в Україні через механізм, створений для експорту українського зерна на світові ринки”. Після цього А.Гутерріш має намір відвідати Одесу – один із портів, звідки в рамках угоди ООН виходять кораблі із зерном, а Туреччина виступила посередником під час підписання “Зернових домовленостей” (договір “Стамбул-1”). 

 

  Даний візит повністю відповідають отриманій раніше “НОВА: новини ветеранів АТО/ООС” інформації про те, що Кремлю зараз надзвичайно необхідно “всадити” за стіл переговорів керівництво України. Схоже, що  візит Гутерріша та Ердогана має на меті реалізацію саме цього плану.

 

Заставка НАГАДУЄМО

   “НОВА: новини ветеранів АТО/ООС” вже повідомляла про те, що на Росії на початку літа розпочався так званий “транзит влади” в рамках якого заплановано на 07 жовтня 2022 року святкування 70-річчя Путіна. До цього часу так зване “СВО” – повномасштабна російська агресія проти України, – мало вже кілька разів “переможно завершитися”. Але ЗСУ повністю зламало всі плани рашистів, навіть, у перспективі. І сьогодні Кремлю дуже потрібно якось “підвести риску” під “СВО” і в цьому плані переговори – це “саме воно”! 

 

  Якщо керівництво України “дасть себе умовити” і піде на підписання договору  “Стамбул-2”, це дозволить рашистам дати військам перепочити, підлікувати поранених та повернути їх у стрій, наловити  призовників та резервістів і їх ґрунтовно їх підготувати, поповнити запаси зброї. Що буде далі – пояснювати не варто, бо і так зрозуміло.

 

  Як “НОВА: новини ветеранів АТО/ООС” повідомляло раніше, “транзит влади” на Росії має завершитися в кінці березня – на початку квітня 2023 року обранням нового президента РФії. Не виключено також, що у квітні-травні можуть відбутися вибори до Держдуми РФії. 

 

Заставка НАГАДУЄМО

  Саме через це Кремль зараз буде максимально тиснути на керівництво України по всім можливим (і неможливим) каналам з метою створення “картинки” переговорів і підписання будь-якого “папірця”, на якому буде щось написано про припинення вогню, розведення сторін, відведення військ від ЗАЕС, дозвіл на експорт зернових з України морем, розмінування акваторій, тощо.

 

  Але і переговори, і домовленості у вигляді “Стамбул-2”, – це лише ширма, щоб як і випадку із “Мінськом-2”, виграти час для вирішення назрілих внутрішніх проблем та здійснити більш грунтвну підготовку сил і засобів до вирішального удару по “залишку” України. 

 

Олександр Вікторович, “НОВА: новини ветеранів АТО/ООС”.

 

Заставка НАГАДУЄМО