Ердоган розпочав турне країнами Перської затоки

  Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган прибув до Саудівської Аравії. У рамках турне Перською затокою він також відвідає Катар та Об’єднані Арабські Емірати, прагнучи залучити іноземні інвестиції.

  «Під час наших візитів нашим основним порядком денним будуть спільні інвестиції та комерційна діяльність з цими країнами в майбутній період», — сказав Ердоган перед від’їздом зі Стамбула.

  Він заявив, що за останні 20 років двостороння торгівля з країнами Перської затоки зросла з 1,6 млрд. доларів до приблизно 22 млрд. доларів. “З урахуванням того, що бізнес-форуми будуть організовані, ми шукатимемо способів значно збільшити цю цифру”, – сказав Ердоган.

  Цей візит є його другим візитом до Саудівської Аравії після зближення. Відносини між двома країнами загострилися через вбивство саудівського журналіста Джамаля Хашоггі у 2018 році саудівськими агентами у консульстві королівства у Стамбулі.

Вихід росії із Зернової Угоди з Туреччиною і ООН є “ударом у спину” для постраждалих від посухи країн Африки

  Остання поїздка Ердогана до Саудівської Аравії відбулася в той час, коли Туреччина бореться з обвалом валюти та стрімкою інфляцією, які завдали удару по її економіці. У березні Саудівська Аравія вклала 5 мільярдів доларів у центральний банк Туреччини.

  Говорячи про візит Ердогана до Дохи, посол Катару в Туреччині сказав, що поїздка «зміцнить співпрацю». Бін Насер сказав, що порядок денний візиту Ердогана до Доху буде включати розширення інвестицій між двома країнами.

  “Цей візит є важливим показником міцних відносин, що пов’язують Туреччину і Катар”, – заявив шейх Мохаммед бін Насер бін Джасім Аль-Тані турецькому агентству Anadolu напередодні візиту до Катару.

НАГАДУЄМО:

Схоже, союзники України бояться її перемоги, – Євген Дикий