Ексначальника Управління СБУ в Харківській області судитимуть, – ДБР завершило розслідування 

Завершено досудове розслідування щодо колишнього керівника Управління Служби безпеки Харківської області Романа Дудіна, якого звинувачують в державній зраді. Про це повідомляє Державне бюро розслідувань.

   В рамках своїх повноважень експосадовець знав про високу ймовірність початку повномасштабного наступу збройних сил рф на територію України. “Але замість того, щоб організувати протидію ворогу, він фактично займався саботажем”, – стверджують у ДБР.

  ДБР звинувачує Дудіна у “організації спроби усунення Голови Харківської обласної військової адміністрації від виконання своїх обов’язків. Цей акт мав на меті перешкодити керівнику ХОДА в здійсненні необхідних заходів правового режиму воєнного стану та спробу захопити державну владу в регіоні”.

  У зв’язку з цим варто нагадати, що з Києва дійсно надійшов наказ “здати Харків” і “відступити на Правий берег Дніпра”. Але цей наказ дійсно було проігноровано. За спогадами учасників Харківської ТрО саме Дудін роздав їм зброю, яку вони використали для боротьби з рашистами в перші години і дні війни.

  ДБР звинувачує експосадовеця в тому, що він через ЗМІ поширював неправдиву інформацію, що спричинило дискредитацію чинної влади Харкова та області. Він також намагався паралізувати органи безпеки регіону, заважаючи функціонуванню єдиної системи управління силами безпеки та оборони.

НАГАДУЄМО:

П’ята колона в нашій країні розпушилася – вважає екс-керівник СБУ Харківщини Роман Дудін

  ДБР вважає, що Дудін навмисно не забезпечив виконання завдань УСБУ в Харківській області та без законних підстав віддав наказ особовому складу УСБУ покинути адміністративне приміщення та територію міста Харкова.

  Також він створив умови для передачі ворогу зброї, бойових припасів та інших засобів, які зберігалися в адміністративній будівлі УСБУ в Харківській області. Умисно залишив місце несення служби без поважних причин в умовах воєнного стану.

  Зважаючи на всю купу звинувачень колишньому керівнику УСБУ в Харківській області загрожує довічне ув’язнення.

  Після ознайомлення стороною захисту справа буде передана до суду. Процесуальне керівництво здійснює Офіс Генерального прокурора.

НАГАДУЄМО:

Начальник СБУ у Харкові вимагає виключити нардепа Куницького з комітету