Для рашистів діти України фактично стали військовим трофеєм, – Центр протидії дезінформації РНБО

  Для окупаційних військ рф діти України фактично стали військовим трофеєм, а кіднепінг перетворився на державну політику країни-окупанта. Російська влада продовжує використовувати схеми відправки українських дітей з окупованих територій на “відпочинок та реабілітацію” для депортації на Росію українських дітей з окупованих рашистами територій. Про це йдеться в оприлюдненому детальному дослідженні Центру протидії дезінформації РНБО України.

  Аби приховати свої тяжкі воєнні злочини, кремлівська хунта активно використовує тему дітей для ведення інформаційної війни проти України.

  Кіднепінг та депортація неповнолітніх громадян України стоїть у переліку тяжких злочинів, вчинених рашистами. За примусове вивезення дітей з тимчасово окупованих територій України до росії  Міжнародний кримінальний суд видав ордери на арешт кремлівського пацюка Владіміра Путіна та так званої уповноваженої з прав дитини на росії Марії Львової-Бєлової.  
    Фахівці з Центру протидії дезінформації РНБО України дослідили напрямки та цілі таких ворожих кампаній. Результати зроблені на основі об’ємного аналізу понад 40 тисяч повідомлень у соціальних мережах, а також моніторингу українських, російських та інших іноземних ЗМІ у період з лютфого 2022 по травень 2023 року.
Відповідно до результатів вказаного дослідження ЦПД, ворог зосереджує свої пропагандистські зусилля на просуванні трьох головних  наративів: “Рай” для дітей ― це тільки росія”; “Україні байдуже на власних дітей”; “Захід використовує дітей у власних цілях”.  
  Дезінформаційні кампанії з використанням теми депортованих українських дітей націлені на: демонізацію Сил безпеки та оборони України, дискредитацію військово-політичне керівництво України та створенні негативного уявлення про Україну у Світової спільноти.
  Для досягнення своїх цілей росія застосовує широкий набір інструментів для поширення пропаганди, використовуючи в тому числі свої дипломатичні представництва.
  Проілюстроване прикладами детальне дослідження Центру протидії дезінформації РНБО України можна переглянути за посиланням: https://cpd.gov.ua/reports/analitychne-doslidzhennya-prymusova-deportacziya-ta-vykradennya-ukrayinskyh-ditej/#

НАГАДУЄМО:

Громадянська війна в Російській Федерації повільно набирає обертів