Дар’я Дугіна може бути жива

  Донька рашиста Дугіна може бути живою, а її смерть – інсценування спецслужб РФ в умовах “транзиту влади”. Аналітики, які дійшли такого висновку виділяють кілька важливих моментів.

 

  Залишки тіла Дар’ї Дугіної обгоріли до повної непізнаваності. Враховуючи “неабияку” зацікавленість спецлужб, будь-яка експертиза в РФії підтвердить, що “ДНК, зубна карта, відбитки повністю обгорілих пальців, ґудзики, татуювання по всьому обгорілому тілу – все це належить саме російській пропагандистці”. Саме так – вони спочатку підтвердять, а потім самі “скуштують щось не те”.

 

  Варто наголосити: слідство має обгоріли людські залишки, які можуть належати Дар’ї Дугіній. А можуть належати і комусь іншому – це вже як “слідство поверне”.

 

  Наступний важливий момент – це гавкотня, яку дружно і гучно здійняла рать російських пропагандистів просуваючи тезу причетності до смерті “укро-бєндєро-фошистов”. Вчора всі під “різними кутами” просували цю тезу: від Сімонян до Собчак. 

 

Заставка перейти за посиланням

   Ще один момент – це “жертовність висловлювань” самого Дугіна. Вона зводиться до того, що заради ідеї він пожертвував найціннішим, що у нього було – життям власної доньки.

 

  Читаючи тексти, які приписують Алєксандру Дугіну, складається таке враження, що це майже якась “ритуальна жертва”. Саме в цьому нас намагаються переконати і “феесбешні консерви”. Хоча, зважаючи на сатанинський характер віросповідань сучасних власників Кремля і такий варіант теж не варто відкидати повністю.

 

  Для української влади сьогодні головна ціль це не Дугін з донькою, і, навіть, не Путін. Всі українські силовики зараз “ламають голови” над тим, як красиво “в онлайн форматі” знищити Кримський міст. Саме це – їхня головна ціль зараз! А “мочілово в туалетах” Лаврова, Путіна, не говорячи про таку дрібноту, як Скабєєва і КО – сьогодні це однозначно “НЕ рівень” діючої Київської влади! 

 

  І останнє. Раптом в соцмережах з’являється “Маніфест” якоїсь, до цього часу невідомої, підпільної терористичної організації, яка “ріже правду-матку” про всі злочини “колективного Путіна” і закликає до припинення війни та чергової революції на Росії. 

 

  Враховуючи, що половина росіян продовжують “молитись на Путіна”, такий “вихлоп”, хоч і правдивий по суті, у цій ситуації “працює” на загальний вектор руху російської пропагандистської машини.

 

  Чергових революціонерів російське суспільство зустріне тільки як зрадників, які “у відповідальний момент завдали удару в спину” і взагалі – всі вони продалися “укро-фОшистам”. А для “західного глядача” Кремль похвалиться наявністю “плюралізму думок в російському суспільстві”.

 

  Підсумовуючи все вищеперераховане, ряд аналітиків ставлять під сумнів загибель саме Дар’ї Дугіної. Її “трагічна загибель” може бути звичайним інсценуванням російських спецслужб, які переслідують дві головні цілі:

1) відволікти увагу російського обивателя від “транзиту влади”, який відбувається на Росії прямо зараз;

2) хоч якось підняти “дух ура-патріотизму” на Росії та підсилити бажання простих росіян померти на війні за ідеї “колективного Путіна”. 

 

  Зараз неможливо однозначно стверджувати, що Дар’я Дугіна жива або загинула. Але в даному випадку, схоже, що російські спецслужби “занадто переграли” і їхню “постановку” можна оцінити фразою Станіславського: “Не вірю!”. Занадто багато моментів, які змушують сумніватися “в очевидному”.

 

Олександр Вікторович, “НОВА: новини ветеранів АТО/ООС”

 

Заставка НАГАДУЄМО