Часопис війни: 180 доба

чаоспис
  На початок 180 доби війни ворог продовжує зосереджувати свої зусилля на встановленні повного контролю над територіями Луганської та Донецької областей, утримання захоплених районів Херсона та частин Харківської, Запорізької та Миколаївської областей та недопущення можливого контрнаступу ЗСУ, повідомляє пресслужба Генштабу ЗСУ.
 
  На Волинському, Полісському та Сіверському напрямках суттєвих змін не відбулося.
 
  На Харківському та Слов’янському напрямках  ворог обстріляв з танків, ствольної та реактивної артилерії околиці н.п. Світличне, Слатине, Питомник, Петрівка, Піщане, Гусарівка, Моспанове, Криничне та Пришиб, Дібрівне, Мазанівки та Долина.
 
На Слов’янському напрямку ворог намагався вести наступ на напрямках Довгеньке – Дібрівне, Бражківка – Нова Дмитрівка. Спроби зазнали невдачі, ворог відступив.
 
Заставка КАРТИ

На Краматорському напрямку ворог намагається розпочати наступ у напрямку Спірне – Веселе, бойові дії тривають.

 

Заставка КАРТИ

У напрямку Бахмута ворог здійснив спробу наступу в напрямках Вершина – Кодема та Гладосове – Кодема, але безуспішно. На напрямках Страпівка – Соледар, Покровське – Бахмут, Травневе – Кодема, Семигір’я – Зайцеве та Гладосове – Курдюмівка  бойові дії тривають.

 

Заставка КАРТИ

На Авдіївському напрямку противник намагався провести штурмові дії на напрямках Спартак – Опитне, Новоселівка Друга – Красногорівка, Донецьк – Первомайське, Піски – Невельське, Лозове – Невельське, але безуспішно.

 

Заставка КАРТИ

На Запорізькому напрямку окупанти спробували наступати у напрямку Макарівка – Времівка, успіху не мали, відступили.

 

Заставка КАРТИ

  На Миколаївському напрямку російські окупанти здійснили штурми в районі н.п. Благодатне, мали певний успіх.

 

Заставка КАРТИ

УВАГА! Ворог закриває окремі ділянки повітряного простору в Липецькій, Воронезькій та Білгородській областях Російської Федерації з 22 по 25 серпня 2022 року. 21 серпня радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк повідомив, що Росія спробує збільшити кількість обстрілів України 23 та 24 серпня.

 

Заставка НАГАДУЄМО