Черкаські волонтери пошили для морських піхотинців «фірмові» червоно-чорні маски

Чорні маски з вишитим червоним зображеням борсука і числом “503″- перша партія таких «гостинців» вже відправлена з Черкас на Донеччину, воїнам 503-го окремого батальйону морської піхоти.

Про це повідомляє “Козацький край”.

Власне, “борсуками” весь батальйон називають з-за позивного його комбата, Вадима Сухаревського, відoмого як «той, хто зробив перший постріл у відповідь» – рятуючи «альфівців» СБУ, яких упритул розстрілювали бойовики “ДНР”. Тоді офіцер особисто відкрив вогонь у відповідь з крупокаліберного кулемета бронетранспортера. Цікаво, що червоно-чорні маски з Черкас у батальйон вирушили якраз до чергової річниці того пам’ятного бою під Слов’янськом, який стався 13 квітня 2014 року…

А вишивали маски для морських піхотинців волонтерки,  дві переселенки з Луганська, які після вторгнення у їхнє місто окупантів перебралися в Черкаси. Тут Олена Удод і Тетяна Нафтель створили студію комп’ютерної вишивки “Срібний птах”.  Пошиття першої партії захисник масок для морпіхів  стало можливим завдяки відомому черкаському лікарю-стоматологу Валерію Горбенку (на фото), який прославився створенням і відправкою на фронт пересувних «стоматкабінетів на колесах» – спеціально обладнаних автомобілів “Тризуб-Аліса” і “Тризуб-2″.

 

Сам він невдовзі вчергове вирушає до морпіхів – лікувати бійцям зуби.  А маски мають вберегти воїнів від пандемії – лікар Горбенко знає, що немає тих хвороб, які варто ігнорувати.

Морпіхи воюють за Україну  – Черкаси ж у відповідь турбуються про їхнє здоров’я…