Часопис війни – 569 доба

  Триває 569 доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Речник Генерального штабу Збройних Сил України Андрій Ковальов повідомив, що минулої доби відбулося 25 бойових зіткнень.

  В зоні відповідальності оперативно-стратегічного угруповання військ “Північ” на Волинському та Поліському напрямках оперативна обстановка залишається без  змін.

  На Сіверському та Слобожанському напрямках противник продовжує утримувати угруповання військ прикриття державного кордону, проводить активну диверсійну діяльність у прикордонних районах.

  В зоні відповідальності оперативно-стратегічного угруповання військ “Хортиця” на Бахмутському напрямку противник не полишає спроб прорвати оборону Збройних Сил України в районі Богданівки. Своєю чергою Сили оборони України під час наступальних дій мали частковий успіх в районі Кліщіївки. Під час штурмових дій мали успіх і оволоділи Андріївкою Донецької області.

  В зоні відповідальності оперативно-стратегічного угруповання військ “Таврія”  противник вів безуспішні наступальні дії в районах Ласточкиного, Авдіївки та в районі Мар’їнки де зазнав серйозних втрат.

  На Мелітопольському напрямку ЗСУ продовжують наступальну операцію в районі Вербового.

  В зоні відповідальності оперативно-стратегічного угруповання військ “Одеса” на Херсонському напрямку Сили оборони продовжують вести контрбатарейну боротьбу, знищувати склади забезпечення та наносити успішне ураження по тилах противника. 

 

НАГАДУЄМО:

Часопис війни: 568 доба