Часопис війни, 559 доба

Часопис війни, 558 доба – останні події на фронті

  559 добу російська федерація, не зважаючи на значні втрати, продовжує вести загарбницьку війну і не відмовляється від планів щодо повної окупації території України.  Генштаб ЗСУ інформує, що минулої доби на фронті відбулось 29 бойових зіткнень.

  На Куп’янсько-Лиманській ділянці фронту противник вів безуспішні наступальні дії в районах Новоєгорівки та Білогорівки Луганської області.  ЗСУ готуються до нової хвилі наступу рашистів на цій ділянці фронту, повідомила Ганна Маляр. За її словами, росіяни комплектують резерви для наступу на Куп’янсько-Лиманському напрямку з військ, які перебували на відновленні, із новосформованих підрозділів і солдатів, перекинутих з Білорусі. Заступник міністра оборони додала, що росіяни також підтягують професійні десантно-штурмові бригади.

  На Бахмутському напрямку наші захисники продовжують вести наступальні дії південніше міста Бахмут, закріплюються на досягнутих рубежах. Успішно відбито атаки російських військ в районі північніше Кліщіївки.

  Тривають запеклі бої в районі Авдіївки, Мар’їнки та Красногорівки.

  Наші захисники продовжують ведення наступальної операції на Мелітопольському напрямку, закріплюються на досягнутих рубежах, здійснюють заходи контрбатарейної боротьби. Сили Оборони мають успіх  в районі Вербового.

  ЗСУ розширюють пролом у прорваній лінії оборони ворога, вважають в ISW. Нині Сили оборони перекидають більше техніки та особового складу у тактичні тили цієї ланки. Легка піхота ЗСУ просунулась до позицій за протитанковими ровами та протитанковими загородженнями “зуби дракона” супротивника.

   “Українські сили, схоже, досягають успіхів у безпосередній близькості від ще не прорваного російського оборонного рубежу, який проходить на північний захід від Вербного та на північ від Солодки Балки (20 км на південь від Орєхова), з веденням атак піхоти та важким артилерійським вогнем. за російськими позиціями вглиб та на південь від цього шару”, – додали експерти ISW.

НАГАДУЄМО:

Часопис війни, 558 доба – останні події на фронті