Часопис війни, 488 доба – огляд останніх новин

  Триває 488  доба  війни російської федерації проти України. Пресслужба ГШ ЗСУ повідомляє, що ворог і надалі зосереджує основні зусилля на Лиманському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках. Протягом доби відбулось 30 бойових зіткнень.

На Лиманському напрямку ворог продовжує локальні наступальні дії на позиції наших військ у районі Серебрянського лісництва.

На Бахмутському напрямку продовжуються бої на захід від Кліщіївки та біля водоканалу. В обох місцях ЗСУ мали частковий успіх.

  ЗСУ зачистили західний берег каналу Сіверський Донець-Донбас, повідомив командувач Сухопутних військ ЗСУ.

  Для розуміння того, як важко повертається кожен метр землі, можна побачивши зміни за останній час біля Кліщіївки, де ЗТГр “Азов” (3 ОШБр та придані підрозділи) та “Адам” (80 ОДШБр та 5 ОШБр) вигризають у рашистів нашу землю по метру. 

На Мар’їнському напрямку ворог  продовжує наступати, оборона міста триває вже 17-й місяць. Рашистські загарбнки скинули хімічний боєприпас задушливої дії на позиції ЗСУ, але попередньо не дізнались напрямок вітру. Через тау необачність хімічну речовину вітер відправив на їхні позиції, розповів речник Сил оборони Таврійського напрямку Валерій Шершень.

На Маріупольському напрямку бійці 2-го механізованого батальйону 31 окремої механізованої бригади повернули Рівнопіль під наш контроль, повідомило Міноборони.

На Запорізькому напрямку тривають бої північніше Роботиного, ЗСУ мали частковий успіх.

На Херсонському напрямку – без змін.

НАГАДУЄМО:

Часопис війни, 487 доба – огляд останніх новин