Часопис війни, 475 доба – огляд подій на фронті

Триває 475 доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Протягом минулої доби  відбулось 26 бойових зіткнень,  інформує пресслужба ГШ ЗСУ. 

На Лиманському напрямку протягом доби противник вів безуспішні наступальні дії в районах Веселого та Білогорівки.
На Бахмутському напрямку противник завдав авіаційного удару в районі Білої Гори. За минулий тиждень просування військ на Лівому фланзі — 1,5 км; на Правому — 3,5 км. 
На Авдіївському напрямку противник проводив наступальні дії у напрямку Авдіївки, успіху не мав.
На Мар’їнському напрямку наші захисники відбили усі 14 ворожих атак в районі міста Мар’їнка.
На Шахтарському напрямку ворог проводив безуспішні наступальні дії у напрямку Благодатного.
На Запорізькому та Херсонському напрямках тривають активні бої, противник обороняється. Є певні успіхи, але для закріплення потрібен час. Ворог намагається хоч щось відбити, при цьому медійно заявляє, що йому ці села вже не треба. Продовжують прибувати зеки-шойгісти, яких літаками звозять в Ростов і “пускають на м’ясо”. 
  За минулий тиждень в ході ведення наступальної операції у Донецькому та Таврійському операційних районах: просування військ наступального угруповання склало 6,5 км, звільнено 7 населених пунктів: Лобкове, Левадне, Новодарівка, Нескучне, Сторожеве, Макарівка, Благодатне, інформують Збройні Сили України.
На Сіверському напрямку до Брянської області ЗС РФ передислокують дивізіон протикорабельних ракетних комплексів “Бал”, який здатний запускати Х-35 і Х-35У з дальністю 260 і 500 кілометрів. Про це повідомляє Центр національного спротиву. Схоже, росіяни застосовуватимуть його для обстрілу української території через дефіцит ракет інших типів.

Квитки на “Концерт Кобзона”. Рашистські  воєнкори плачуть по ще одному вбитому генералові, цього разу це Сєргєй Горячов (на фото). Це вже  п’ятий знищений  генерал за час війни, втрату якого рашисти самі ж визнають, окрім ряду тих імен, які вони за рік так і не прокоментували. Раніше, 5 червня 2022 року, на “квиток на Концерт Кобзона” отримав генерал-лейтенант Роман Кутузов.

Генерал Сєргєй Горячов “отримав квиток на концерт Кобзона”