Часопис війни, 462 доба

 Триває 462  доба доба війни. Російська федерація продовжує вести загарбницьку війну проти України, застосовує тактику терору, намагаючись залякати українців, здійснює обстріли не лише військових, а й цивільних об’єктів. Минулої доби рашисти завдали чергового масованого авіаційного удару по території України, застосувавши 31 ударний БПЛА “Shahed”, з яких 29 були знищені нашими захисниками.

  Протягом минулої противник, не зважаючи на втрати особового складу і техніки,  продовжив зосереджувати основні зусилля на спробах повної окупації Луганської та Донецької областей. Протягом минулої доби підрозділи сил оборони відбили 22 ворожих атаки,  інформує пресслужба ГШ ЗСУ. 

На Куп’янському напрямку противник вів безуспішні наступальні дії західніше Масютівки Харківської області та у напрямку Новоселівського Луганської області..

На Лиманському напрямку  противник вів наступальні дії південніше Кузьминого, успіху не мав.

На Бахмутському напрямку  протягом минулої доби тривали бої біля Кліщіївки та водоканалу.

На Авдіївському напрямках ворог вів наступальні дії у напрямку Сєверного, успіху не мав. Завдав авіаційних ударів біля Авдіївки. Тривають позиційні бої північніше Водяного та північніше Володимирівки. Останні дні ворог активно проводить штурмові дії південніше Кам’янського.

На Мар’їнському напрямку наші захисники відбили  усі атаки противника в районі міста Мар’їнка, а також – у напрямку населених пунктів Побєда та Новомихайлівка.

На Шахтарському напрямку ворог завдав авіаційних ударів в районах Водяного, Пречистівки та Великої Новосілки. Здійснив обстріли населених пунктів Вугледар, Новоукраїнка, Пречистівка, Золота Нива та Шахтарське.

На Запорізькому та Херсонському напрямках – без змін: тривають обстріли прифронтової території.

НАГАДУЄМО:

Часопис війни, 461 доба