Часопис війни, 460 доба – огляд головних подій минулої доби

  Триває 460  доба доба війни. Рашистська федерація, не рахуючись із втратами, продовжує вести загарбницьку війну. Противник продовжує зосереджувати основні зусилля на спробах повної окупації Луганської та Донецької областей. Протягом минулої доби підрозділи сил оборони відбили 19 ворожих атак,  інформує пресслужба ГШ ЗСУ. 

На Куп’янському напрямку противник протягом доби знову продовжував вести безуспішні наступальні дії в районі Масютівки. Завдав авіаційного удару в районі Кислівки Харківської області.

На Бахмутському напрямку протягом доби противник вів безуспішні наступальні дії північно-східніше Оріхово-Василівки та в напрямку Іванівського.  Тривають бої біля Кліщіївки, а в самому Бахмуті наноситься артилерійське ураження по місцях концентрації ворога. 

На Авдіївському напрямку ворог наступальних дій не проводив, але завдав авіаційних ударів в районах Авдіївка, Водяне, Первомайське, та здійснив артилерійські обстріли населених пунктів Авдіївка, Первомайське, Карлівка

На Шахтарському,  Запорізькому та Херсонському напрямках стабільно без змін: тривають обстріли прифронтової території.

БєлНР. Рашистський гауляйтер тимчасово окупованої Бєлгородської Народної Республіки Гладков “знайшов” вихід, як запобігти “бавовні”. На його думку Харків потрібно приєднати до московії – і це, на його думку, “найкращий спосіб вирішити проблему”. Тут висновок один: скільки граблі б вас не вчили, а серце вірить у дива.

За порєбріком. Мешканця Ленінградської області затримали за прапор повітряно-космічних сил рф, переплутавши його з українською символікою. Після профілактичної розмови хлопця відпустили.

І вишенька на торті. Посол РФії у Великій Британії Андрій Келін визнав, що кремль може зупинити війну просто зараз. Крім цього він наговорив таке:
— Ми хочемо миру, але з умовами: щоби до росіян в Україні ставилися так само, як до всіх інших народів у Світі.
— Велика помилка — думати, що Україна може перемогти. Росія в 16 разів більша, у нас величезні ресурси, і ми ще не почали діяти всерйоз.
— Ми просто захищаємо зараз ті землі, які знаходяться під контролем, і допомагаємо там російським людям. Ми відновлюємо Донбас.
— Ми можемо зупинити це завтра, якщо ви зупинитесь. Все затягується через ескалацію, яку розпочали країни НАТО, особливо Великобританія

НАГАДУЄМО:

Часопис війни, 459 доба