Часопис війни, 429 доба – головні події на фронті - Nova

Часопис війни, 429 доба – головні події на фронті

Часопис війни, 429 доба – головні події на фронті

  Противник продовжує зосереджувати основні зусилля на веденні наступальних дій на Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках. Протягом минулої доби здійснив понад 65 атак на зазначених ділянках фронту, проте усі вони були відбиті підрозділами сил оборони. В епіцентрі бойових дій залишаються Бахмут та Мар’їнка, наші воїни мужньо тримають оборону, інформує пресслужба ГШ ЗСУ.

  На Сватівському напрямку тривають локальні бої вздовж лінії зіткнення та артобстріли з обох сторін.

  На Лиманському напрямку ворог продовжує тиск з метою витіснення Сил оборони із Серебрянського лісництва.

  На Бахмутському напрямку тривають бої в західній частині міста Бахмут. Рашисти зайняли індустріальний фаховий коледж, що на вулиці Чайковського. Тривають спроби ворога покращити тактичне положення на наших флангах та біля літачка: успіху не має. Щоб остаточно витіснити ЗСУ із Бахмута рашисти мають подолати ще 2 кілометра.  

Часопис війни, 429 доба – головні події на фронті

  На Авдіївському напрямку тривають бої в районі Невельського та спроби ворога покращити тактичне положення в Мар’їнці. В районі Авдіївки триває зосередження резервів ворога для подальшої спроби оточити місто.

  Запорізький та Таврійський напрямках — без змін.

  Рашисти почали використовувати на полі бою іранські протитанкові ракетні комплекси “Dehlavieh”, інформує Defence blog. Цей ПТРК є аналогом російського “Корнета”. Його відрізняє характерна кольорова гамма – червона полоса спереду на пусковому контейнері.

Часопис війни, 429 доба – головні події на фронті
Часопис війни, 429 доба – головні події на фронті

  Здатність Росії перемогти у затяжній війні залежить від того, чи буде Захід і надалі настільки ж повільним у військових поставках Україні. В аналітичному зведенні американського Інституту вивчення війни (ISW) мова йде про те, що постійно Росія отримує час на перепочинок для відновлення свого потенціалу через недостатню допомогу Заходу Україні. Аналітики нагадують, що ця війна є наслідком того, що Кремлю дозволили зберегти завоювання 2014 року.

  Міністр оборони України Олексій Резніков заявив, що Україна готова розпочати переговори з Росії про капітуляцію Москви та виплати репарацій.

НАГАДУЄМО:

http:///chasopys-vijny-427-doba-podii-na-fronti-i-v-sviti/

Поділитися: