Часопис війни: 366 доба – виповнився рік від початку Великої війни за незалежність України

  Рівно рік тому, 24 лютого 2022 року, жителі українських міст прокинулись від вибухів. Агресія, яку розпочала проти України путінська рашистська федерація, стала найкривавішою Великою війною на нашій землі після 77 років мирного життя.

  Сьогодні 366 доба, як ми продовжуємо відстоювати своє право не тільки на життя, а й право взагалі називатися українцями.

   В день першої річниці початку війни можна стверджувати, що агресія проти України, яку на росії називають “СВО”, є не чім іншим, як Великою війною України за свою незалежність.

  За інформацією пресслужби Генштабу ЗСУ основні зусилля зс рфії зосереджені на веденні наступальних дій на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Шахтарському напрямках, де противник збільшує чисельність особового складу.

  На Волинському, Поліському, Сіверському та Слобожанському напрямках оперативна обстановка залишається без суттєвих змін. Ознак формування наступальних угруповань противника не виявлено.

  Протягом доби противник завдав 18 авіаційних ударів, з яких 4 – баражуючими боєприпасами типу “Ланцет”. Здійснив понад 30 обстрілів з реактивних систем залпового вогню. Загроза завдання росією ракетних ударів залишається значною по всій території України.

   Втрати рашистських загарбників від початку повномасштабного вторгнення рфії в Україну за підрахунками ГШ ЗСУ сягнули близько 146 820 осіб. Рашисти втратили 3363 танків та сотні одиниць іншої військової техніки. Але не зважаючи на такі шалені втрати біснуватий путін не збирається припиняти агресію. В одній зі своїх промов він (чи його двійник) заявив, що у війні з Україною для рфії прийнятними будуть втрати в 300 тисяч. 

НАГАДУЄМО:

Часопис війни: 365 доба – минув перший рік війни (КАРТА)