Часопис війни: 357 доба (КАРТА)

  Триває 357 доба війни. Противник, попри значні втрати, не відмовляється від намірів вийти на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей, для чого суттєво продовжує зосереджувати основні зусилля на веденні наступальних дій на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Шахтарському напрямках., інформує пресслужба Генштабу ЗСУ.

  Російські загарбники зібрали велику кількість літаків та гелікоптерів біля кордонів України, пише Financial Times з посиланням на двох офіційних осіб, поінформованих про зміст західних розвідданих.  Захід попередив Київ про те, що Москва готується кинути цю техніку у війну, щоб підтримати наземний наступ, що застопорився, зазначає FT. Побоювання спонукали союзників України приділити першочергову увагу швидкій доставці коштів ППО та артилерійських боєприпасів в Україну, щоб відреагувати на зміну підходу Москви, оскільки війна, що триває майже рік, вступає у нову фазу.

  Армія США надала двом компаніям замовлення на 522 мільйони доларів на виробництво артилерійських боєприпасів калібру 155 мм для України. Поставки нових боєприпасів розпочнуться в березні цього року, йдеться в заяві Командування Повітряних сил.

НАГАДУЄМО:

Часопис війни: 356 доба