Часопис війни: 290 доба

  За інформаціє пресслужби Генштабу ЗСУ підрозділи Сил оборони відбили атаки російських окупантів в районах населених пунктів Площанка, Невське, Білогорівка Луганської області та Яковлівка, Бахмутське, Підгородне, Бахмут, Опитне, Курдюмівка, Дружба, Невельське, Побєда і Новомихайлівка на Донеччині.

 

 Бахмутський напрямок: 58 ОМБр ім. гетьмана Івана Виговського тримає оборону. На схід від Бахмута ворог здійснив спробу масованого штурму української лінії оборони. Завдяки титанічним зусиллям українських воїнів-піхотинців та артилеристів майже всюди лінія фронту зосталася незмінною, а залишки штурмових груп рашистських окупантів відступили.

 

Ми просуваємося вперед все ближче до Сватового та Кремінної. Але рашисти чинять запеклий опір, – говорить очільник Луганської ОВА Сергій Гайдай. Дуже  складно у Білогорівці, але населений пункт наш.

  Рашисти без зупину гатять по звільненим луганським селам. Люди поступово покидають Макіївку, там залишається 15 осіб. Зворотня ситуація у Невському, там не дивлячись на обстріли – люди повертаються, зараз там 148 людей. В Новолюбівці – 20. Люди забезпечені усім необхідним!, – стверджує очільник Луганської ОВА.

 

  На інших напрямках без суттєвих змін. 

 

  Ворог продовжує здійснювати артилерійські обстріли мирних населених пунктів, що розташовані неподалік з лінією зіткнення. Досить часто російські окупанти вдаються до  “дружнього вогню”.  Віськові експерти вважають це наслідко низької професійної підготовки танкових та артилерійських екіпажів, а також відсутності взаємодії та зв’язку між підрозділами рашистів.

 

Заставка НАГАДУЄМО