Часопис війни: 185 доба

  Триває 185 доба героїчного протистояння широкомасштабному російському  вторгненню. На Волинському та Поліському напрямках триває нарощення сил і засобів радіоелектронної розвідки.
 
  На Харківському напрямку ворог намагався просунутися в напрямку Дементіївки, успіху не мав, відійшов. Із ствольної та реактивної артилерії здійснював обстріли об’єктів цивільної інфраструктури населених пунктів.
 
 
Заставка КАРТИ

На Слов’янському напрямку противник задіяв ствольну артилерію та РСЗВ для обстрілів районів Долини, Дібрівного та Краснопілля.

На Краматорському напрямку ЗСУ відбили спробу наступу ворога у напрямку Григорівки.

Заставка КАРТИ

На Бахмутському напрямку противник здійснив спробу покращення тактичного положення у напрямках населених пунктів Соледар, Зайцеве та Майорськ. Успіху не мали, відійшли.

 

Заставка КАРТИ

На Авдіївському напрямку ворог намагався просунутись у напрямку Невельського, отримали відсіч та відкотились назад.  

 

Заставка КАРТИ

На Новопавлівському напрямку підрозділи противника вели наступальний бій у напрямку населеного пункту Пречистівка, успіху не мав, відійшов. Ворог наявними засобами вогневого ураження продовжували обстріли районів населених пунктів Вугледар, Новомихайлівка та Велика Новосілка. Ворог задіяв авіацію для ударів неподалік Володимирівки

 

Заставка КАРТИ

На Запорізькому напрямку зафіксовано вогневе ураження територій біля Новополя, Гуляйпільського, Чарівного і Шевченко. Ударів авіації зазнали райони Новопіль, Гуляйпільського, Новоданилівки та Ольгівського.

 

Заставка КАРТИ

На Південнобузькому напрямку основні зусилля ворог зосереджує на недопущенні просування наших військ.  Силами розвідувальної групи окупанти намагалися вести розвідку в районі Потьомкиного, ворога виявлено та знешкоджено.

 

Заставка КАРТИ
Заставка НАГАДУЄМО