Часопис війни: 161 доба

На Волинському та Поліському напрямках без змін.  Російські окупанти продовжують використовувати територію Республіки Білорусь для перекидання диверсійно-розвідувальних груп на територію України, інформує пресслужба Генштабу ЗСУ.

 

На Сіверському напрямку противник здійснював обстріли позицій наших військ зі ствольної артилерії.

 

На Харківському напрямку окупанти здійснили висування в напрямку Кочубеївка – Дементіївка, отримали відсіч та відійшли. Тривають обстріли населених пунктів, розташованих неподалік лінії розмежування та обласного центра.

 

На Слов’янському напрямку силами розвідувальної групи ворог намагався вести розвідку південніше Мазанівки, окупантів виявлено та знешкоджено. Тривають обстріли населених пунктів.

 

Донецький напрямок.
 
В районі Сіверська противник здійснював обстріли із ствольної та реактивної артилерії, танків позицій ЗСУ біля Сіверська, Серебрянки та Григорівки. Вів повітряну розвідку БпЛА неподалік Никифорівки та Тетянівки.
 
В районі Бахмута з метою витіснення наших підрозділів із зайнятих рубежів, вів артилерійські обстріли в районах населених пунктів Кодема, Семигір’я, Травневе, Виїмка, Берестове, Бахмутське та Опитне. Завдав авіаударів поблизу Семигір’я та Білогорівки.
 
Противник вів наступ в районі західної околиці Берестового, успіху не мав, відійшов. Така ж ситуація на напрямках Володимирівка – Яковлівка та Семигір’я – Кодема.
 
На напрямках Володимирівка – Соледар та Покровське – Бахмут бойові дії тривають.
 
На напрямках Відродження – Кодема та Доломітне – Семигір’я українські воїни завдали потужного вогневого ураження та змусили окупантів відійти.
 
На Авдіївському напрямку ворог намагався покращити тактичне положення, безуспішно, з втратами відійшов. Обстрілював район Авдіївки.
 
На Новопавлівському та Запорізькому напрямках обстріли зафіксовано неподалік Костянтинівки, Новосілки, Великої Новосілки, Чарівного, Малої Токмачки, Новополя, Юрківки та Гуляйполя.

На Південнобузькому напрямку ворог з метою сковування дій наших військ обстрілює позиції із танків, ствольної та реактивної артилерії. Продовжує вживати заходів із забезпечення захисту мостових переправ через річку Дніпро.

 

 Українські ракетно-артилерійські підрозділи продовжують виконання вогневих завдань по опорних пунктах, скупченнях живої сили і базах логістичного забезпечення ворога.