Боєць із шевроном ІДІЛ виявився українським військовим (ВІДЕО)

  Останнім часом російські пропагандисти всіляко поширювали та коментували фотографії українського бійця із шевроном ІДІЛ. Були версії, що то чеченець, який воював в «Ісламській Державі», а зараз “воює за укрофашистов”. Кінцева мета цих заяв спробувати поставити знак рівності між Україною та ІДІЛ.

  Коли ці пропагандистські викрутаси рашистів дійшли до “бійця із шевроном ІДІЛ”, він записав відео, де пояснив, що він українець, командир військового підрозділу, християнин. За його словами він знайшов цей шеврон на російських позиціях “вагнерівців” і на знак перемоги над ворогом причепив трофей на свою форму. 

   В даному контексті загальна проблема має такий вигляд. Російська пропаганда використовує будь-які можливості звинуватити Україну, щоб скоротити військову їй іноземну військову допомогу. Здійснюючи, в тому числі і через західні ЗМІ, публікацію фейкових “доказів”, вони намагаються поставити знак рівності між українською армією та різномастими терористами – ІДІЛ, неонацистами,… і всім тим, чим сьогодні лякають суспільство країн Заходу.

  Версія російських пропагандистів розсипалась, пише Андрій Цаплієнко. Але виникає логічне запитання – як і чому шеврон ІДІЛ опинився на позиціях російських рашистів?

НАГАДУЄМО:

Нова стратегія Заходу в Україні – перемістити протистояння за стіл переговорів