Бійці 79-ої ОДШБр задвухсотили медійного комуніста

  Мова йде про лучіна міхаіла сєргєєвіча, сльозливі пости щодо якого ширяться рашистськими соцмережами. Даний персонаж народився 30 травня 1988 року, проживав у москві та потихеньку працював айтішником. Але на початку вересня 2022 року раптом примчав на Донбас та почав розвивати у рашистів волонтерський напрямок. Він організовував збори на БПЛА, снайперські приціли, виробництво fpv-дронів.

  У листопаді міхаіла сєргєєвіч записався до рашистів добровольцем та очолив взвод БПЛА. 6 грудня отримав незначне поранення правої руки, без суттєвих наслідків, за що агороджений медаллю “за ратную доблєсть”. Був одним з тих, хто активно просував теми fpv-дронів у рашистів, а також особисто очолював перемовини з різними заводами стосовно виробництва відповідної продукції для фронту.

  Свою протиправну антиукраїнську терористичну діяльність висвітлював у телеграм каналі, який зараз має аудиторію в 24.000 підписників, і через який він часто проводив збори.

  Засвітився лучін міхаіл сєргєєвіч і в українському медіа-полі в квітні 2023 року, коли його рахунки були викриті і на зібрані кошти йому було замовлено секс-іграшки на загальну суму в 25 тисяч доларів.

  Цей російський пропагандист був остаточно відправлений на “планування планів” до улюбленого ним владлена бійцями 79-ої ОДШБр в районі Красногорівки, повідомив Obozrevatel.

Нагадуємо:

Часопис війни – триває 513 доба