Звернення ветеранської спільноти до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення

Захист вітчизняного інформаційного простору – неодмінна складова національної безпеки держави. Нині це вже незаперечна аксіома. В умовах війни з підступним агресором, яким є наш північно-східний сусід, ця проблема набула особливо актуального, практичного змісту. Із зростанням значення інформації в суспільному житті як ресурсу розвитку, з активізацією глобальних впливів на нації і держави набуває актуальності проблема збереження і постійного оновлення їхнього національного інформаційного простору. Під час інформаційної агресії він є об’єктом першочергового ураження і предметом організації захисту сторони, що зазнала інформаційної агресії.

За лічені дні може припиниться ліцензія мовлення для українських радіо та ТБ, у тому числі і радіостанції Армія ФМ, на Донбасі та Херсоні, адже Національна рада з питань телебачення та радіомовлення не може зібратись у складі, необхідному для прийняття рішення про продовження ліцензії. Наступне засідання має відбутися 4 липня 2019 року, де буде розглядатися вищезазначене питання.

З огляду на вищесказане, ветеранська спільнота звертається до персонального складу Національної ради з питань телебачення та радіомовлення та закликаємо про негайне прийняття рішення щодо продовження ліцензії вже 4 липня 2019 року, адже україномовний продукт в радіоефірах є досить ефективним інструментом протідії ворогу в умовах інформаційної політики російської влади.