Президент Російської Федерації Володимир Путін 13 жовтня 2021 року призначив колишнього українського прокурора, яка зрадила свою країну, Наталю Поклонську послом в Кабо-Верде. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на російський офіційний інтернет-портал правової інформації.

 

  Республіка Кабо-Верде — країна, розташована на 18 островах в Атлантичному океані за 620 км від західного узбережжя Африки. Загальна площа 4033 км² столиця — Прая. Неподалік на південь, лише за кілька тисяч кілометрів, знаходиться острів Св.Єлени, де закінчив своє життя відомий корсиканець Наполеон Бонапарт.

 

  Нагадаємо, у червні цього року українське слідство завершило розслідування державної зради Наталії Поклонської. За версією Офісу генпрокурора, Поклонська протягом лютого-березня 2014 року, перебуваючи на території АР Крим та міста Севастополя, сприяла російській окупації півострова. Крім того, вона проходить фігурантом ще в кількох справах, у тому числі у справі “кримських терористів”, за якою вирок свого часу отримав режисер Олег Сенцов.

 

  Після окупації Поклонська очолила “прокуратуру” Криму, потім була депутатом Державної думи від партії “Єдина Росія”. І ось знову вона знаходиться «на передовій» російської зовнішньої політики.

 

Аслан Дзітоєв

Слідкуйте за нами

Відео

{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
  • Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial