Значна частина київських ветеранів не зможуть отримати матеріальної допомоги

 Отримати п’ять тисяч матеріальної допомоги київські атовці зможуть лише в тому разі, якщо вони були зареєстровані в столиці не менше ніж рік із дня подачі заяви.

 

 Такі зміни ініційовані рішенням Київської міської ради № 52/9131 «Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради щодо надання додаткових пільг та гарантій учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та іншим категоріям громадян».

 

 Поки що, за перше півріччя 2020 року допомогу у п’ять тисяч гривень у столиці отримали 28 869 осіб на загальну суму приблизно 144 тисячі гривень.

 

Читайте також:

Російський телеканал символічно «запросив» Дональда Трампа стати їх ведучим

 Для того, щоб долучитися до міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2019-2021 роки, за якою і надаються кошти, необхідно подати до Київського міського центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат заяву та наступні документи:

> копію паспорта громадянина України;

> копію ідентифікаційного коду;

> копію одного з документів, що підтверджують участь в антитерористичній операції (наприклад — довідку про участь особи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі й стримуванні збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їхнього здійснення, що видається у військовій частині);

> копію посвідчення учасника бойових дій;

> реквізити «Картки Киянина» або іншого рахунку в банку, на який пільговик бажає отримати виплату.

 

Нагадаємо:

У Міноборони розповіли, скільки солдат загинуло на фронті за час війни