ЗМІ повідомляють про наміри Великобританії евакуювати військових з України

У разі здійснення широкомасштабного наступу російських військ в Україну, британські військові будуть терміново евакуйовані через польський кордон. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на інформацію журналістів ​​ Daily Express.“Командувачі повинні провести повний “огляд” операції “Орбіталь”, щоб гарантувати, що весь британський персонал може бути безпечно виведений, якщо Москва накаже ввести війська”, – пише видання. 

 

За даними джерел видання, велика частина британських сил дислокується в Яворові, звідки вони підуть до польського кордону. Група штабних офіцерів з Києва також попрямує до кордону. Британські моряки, які перебували в Одесі вже поїхали на батьківщину. Офіційним приводом для їхнього від’їзду стали новорічні свята. 

 

Рішення про евакуацію прийме начальник відділу спільних операцій генерал-лейтенант Чарлі Стрікленд.

 

Він буде отримувати інформацію від співробітників штаб-квартири в Нортвуді.

 

“Він буде уважно стежити, щоб оцінити вплив будь-якого вторгнення на здатність вивести свої війська – він не може дозволити їм опинитися там в пастці”, – сказало джерело в армії.

 

Раніше міністр оборони Великобританії Бен Уоллес назвав “малоймовірним” те, що захід у разі масштабного вторгнення Росії допоможе Україні військами.

 

Нагадуємо: