Зеленський підтримав критику заходів захисту від тероризму

Пресслужба Офісу Президента повідомляє, що Володимир Зеленський увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 29 грудня 2020 року «Про результати проведення огляду громадської безпеки та цивільного захисту» та «Про результати проведення огляду загальнодержавної системи боротьби з тероризмом».

 

У цих рішеннях РНБО звертає увагу Кабміну України на те, що існуючих заходів із виконання рішення Ради національної безпеки і оборони від 16 травня 2019 року «Про організацію планування в секторі безпеки і оборони України» недостатньо. Зокрема мова йде про заходи в частині організації, контролю й проведення огляду громадської безпеки та цивільного захисту, а також попереднього розгляду його результатів.

 

Відтепер Уряд має визначити дієвий механізм контролю за виконанням постанови Кабінету Міністрів, а МВС — завершити в тримісячний строк проведення огляду громадської безпеки та цивільного захисту й подати звіт до РНБО.

 

Також Кабмін має підготувати та внести на розгляд Верховної Ради України законопроеєкт щодо визначення порядку визнання організацій терористичними та наслідків такого визнання. А от Службі безпеки України доручено прискорити проведення огляду загальнодержавної системи боротьби з тероризмом та подати на розгляд РНБО звіт про його результати.

 

Нагадаємо: