Зеленський на навчаннях НАТО розказав, якою хотів би бачити армію

  Сьогодні, 17 вересня 2020 року, в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулося офіційне відкриття українсько-американського командно-штабного навчання «Rapid Trident 2020. Участь у церемонії відкриття міжнародних навчань взяв Президент України Володимир Зеленський.

  Під час виступу на відкритті навчань “Rapid Trident – 2020” у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки в межах робочої поїздки на Львівщину президент Володимир Зеленський розказав про пріоритети розвитку української армії.

Про це повідомляють в Офісі президента України.

 

 

  “Моїм пріоритетом є сучасна, оснащена та боєздатна українська армія. Адже саме вона – наша армія – зможе бути гарантом подальшої безпеки, мирного сну громадян та вільного розвитку незалежної України” – заявив Гарант.

 

Читайте також:

 

У ЗСУ з’явилася нова тара для боєприпасів (ФОТО)

 

 

 

Водночас він додав, що його метою є все ж досягнення миру і відзначив особливу важливість досвіду української армії для побудови світової безпекової системи.

 

 

“Впевнений, що й українські військові передадуть міжнародним колегам унікальний бойовий досвід, набутий ними з початком війни у 2014 році. А крім цього, навчання зроблять відносини між військовими країн-учасниць ще більш міцними та ще більш дружніми” – пояснив Володимир Зеленський.

 

Нагадаємо:

 

ВР збільшила штрафи для “призовників-уклоністів”. Скільки доведеться платити?