Збройні сили РФ отримали партію Т-80БВМ (ФОТО, ВІДЕО)

В грудні 2020 року Збройні Сили РФ отримали партію основних бойових танків Т-80БВМ. Машини побудовані на Омському заводі транспортного машинобудування, що входить до складу УВЗ. Танки пройшли випробування.

 

Про це повідомили російські медіа з посиланням на прес-службу АТ “Концерн Уралвагонзавод”. Кількість виготовлених машин російські медіа приховують.

 

Т-80БВМ за твердженням виробника – це модернізація танка Т-80БВ, розробленого Омським заводом транспортного машинобудування.  Танк отримав доопрацьований газотурбінний двигун ГТД-1250. Модернізація також включає установку багатоканального прицілу навідника «Сосна-У», що включає візирний, тепловізійний, далекомірний канали, а також канал керування ракетою.

 

На танк встановлена 125 мм гармата 2А46М-4, стабілізатор озброєння 2Е58 і прилад спостереження механіка-водія ТВН-5. Механізм заряджання доопрацьований під розміщення бронебійних боєприпасів зі збідненим ураном (3БМ59 «Свинец-1» і 3БМ60 «Свинец-2»).

 

Підвищення командної керованості забезпечено установкою УКХ-радіостанції Р-168-25У-2 «Акведук». Танк оснащений протикумулятивними гратчастими екранами та комплексом модульної динамічного захисту «Релікт».

 

Бойова маса машини складає 46 тон.

 

В серпні 2020 року під час демонстрацій своїх можливостей на оборонному форумі «Армія-2020» на підмосковному полігоні «Алабіно» модернізовані російські Т-80БВМ керованими протитанковими ракетами 9M119 не змогли вразити жодної цілі – три промахи з трьох. Відео набрало значну кількість переглядів на youtube.

 

 

Нагадуємо: