Завдяки благодійникам з’явилась можливість проводити складні операції

  У «Регіональному медичному центрі родинного здоров’я» у Дніпрі з’явилась можливість проводити складні оперативні втручання, зокрема такі як ендопротезування суглобів. Це стало можливим завдяки ремонту в травматологічній операційній, який профінансували благодійники, пише УНН.

  Біржа Благодійності «ДоброДій» змогла зібрати понад 800 тисяч гривень, які були необхідні для ремонту травматологічної операційної. Медичний центр вкрай потребував цього ремонту, адже без нього медики не могли використовувати сучасний та потужний рентгенівський апарат типу С-дуга Carmex RK.

  Система Carmex RK розроблена для використання під час ортопедичних операцій і процедур, а також для методів, пов’язаних з контрастуванням під час хірургічних маніпуляцій. С-дуга Carmex RK допомагає хірургам визначити взаємне розташування структур під час імплантації, біопсії, емболізації та інших втручань.

  «Тепер в «Регіональному медичному центрі родинного здоров’я» є можливість проводити високоточні та складні операційні втручання, зокрема при ендопротезуванні», – розповіла співзасновниця Біржі Благодійності «ДоброДій» Юлія Сосєдка.

  Використання апарату під час оперативних втручань дозволяє лікарям швидко і якісно працювати з переломами та іншими важкими травмами, які постійно зустрічаються у постраждалих від російської агресії. Без цього апарату неможливо проведення складних оперативних втручань, таких як ендопротезування суглобів.

НАГАДУЄМО:

TRENVET – перший мобільний фітнес-додаток  для безкоштовної спортивної реабілітації ветеранів та військовослужбовців