Замовник з США придбав український танк “Оплот”

Український основний бойовий танк БМ “Оплот” було доставлено замовнику у США. Процесом відвантаження займалася державна компанія “Укрспецекспорт”? що входить до складу ДК “Укроборонпром”.Як розповів генеральний директор ДК “Укрспецекспорт” Вадим Ноздря, танк відбув до США в рамках виконання контракту на виготовлення та відвантаження цієї бойової машини між спецекспортером та американським замовником. Зазначається, що танк виготовлено в сучасній комплектації та він повністю готовий до експлуатації.БМ “Оплот” – це основний бойовий танк українського виробництва. Бойову машину виготовляють на Заводі ім. В.О. Малишева.

 

Танк призначений для ураження вогнем усіх видів наземних (надводних) і низьколітаючих на малих швидкостях повітряних цілей в умовах вогневої протидії супротивника.

 

Виконання широкого кола бойових завдань можливе за різних кліматичних, метеорологічних і дорожніх умов у діапазоні температури навколишнього середовища від -40°С до  +55 °С, за відносної вологості повітря до 98% при температурі +25° С, висоті до 3000 м над рівнем моря і запиленості повітря, що трапляється під час експлуатації.

 

Нагадуємо: