Вже 552 ветерани стали переможцями грантової програми «Власна справа»

Від старту ветеранського компоненту грантової програми «Власна справа» переможцями стали вже 552 ветерани та члени родин учасників бойових дій, у бізнес яких держава інвестує через гранти 246 млн грн. Про це повідомляє пресслужба Міністерства економіки України.

«52 ветерани та других з їхнього подружжя визнані переможцями сьомої цього року хвилі ветеранського компоненту програми «Власна справа». Держава інвестує в започаткування або масштабування їхнього бізнесу через гранти 26 млн грн. Загалом від старту цього напрямку програми вже 552 ветерани та члени їхніх родин отримали позитивне рішення про надання гранту на загальну суму 246 млн грн», – зазначила заступниця міністра економіки Тетяна Бережна.

За її словами, найбільш затребуваними є гранти розміром до 500 тис. грн – понад 60% переможців запросили таку суму підтримки від держави для розвитку свого бізнесу.

Серед 52 переможців сьомої хвилі подачі заяв на гранти 27 учасників бойових дій та 25 членів родин ветеранів. 46 переможців отримали грант розміром до 500 тис грн, 4 – до 250 тис. грн, 2 – до 1 млн грн.

Найбільше грантоотримувачів – з Житомирської, Полтавської, Вінницької, Київської областей та міста Києва. Найпопулярніші сфери, в яких планують розвивати свій бізнес грантоотримувачі, – оптова та роздрібна торгівля, тимчасове розміщування й організація харчування, переробна промисловість.