ВМС України перевірили можливості німецьких гідроакустичних станцій (ФОТО)

Військові моряки перевірили спроможності гідроакустичної станції “Cerberus” німецького виробництва в ході тренувань з протидиверсійної боротьби. Про це повідомляє “Армія-Inform”.

 

Сталося це під час проведення у ВМС ЗСУ інструкторсько-методичного заняття з практичним застосуванням сил та засобів. Серед функцій станції – виявляти водолаза з аквалангом замкнутого циклу в радіусі у 700 метрів. Після виявлення технічна новинка в  автоматичному режимі сповіщає оператора.

 

 

“Cerberus” може використовуватися на глибині від 2 метрів, при цьому її можливості дозволяють працювати під водою на глибині й до 50 метрів при куті огляду до 360 градусів.

 

Читайте також:

 

Росія нарощує свою присутність у Чорному морі

 

 

“Головне функціональне призначення німецьких гідроакустичних станцій “Cerberus” – пошук та своєчасне виявлення підводних диверсантів (бойових плавців) противника в акваторії моря поблизу пункту постійної дислокації або у межах відпрацювання протидиверсійних заходів, забезпечення охорони та оборони групи кораблів, катерів й суден під час необладнаної стоянки” – відзначається у матеріалі.

 

Нагадаємо: