Віце-прем’єр пообіцяв визнати документи ДНР-ЛНР

У інтерв’ю виданню «Право України» міністр реінтеграції Олексій Резніков розповів, що в Кабінеті міністрів України пропонують почати враховувати деякі документи підтверджені окупантами ще до деокупації Донбасу.

 

«Ми плануємо зробити великий крок вперед в питанні розширення можливостей здійснення угод на тимчасово окупованих територіях. При цьому для тимчасово окупованих населених пунктів ми пропонуємо зробити невеликий перелік можливих для конвалідаціі (передбачає перегляд і підтвердження документів, після чого вони мають юридичну силу – прим. Ред.) угод, а для неокупованих – значно розширити і здійснювати за іншою процедурою» – заявив віце-прем’єр.

 

За його словами, зараз пропонується провести визнати чинними для України двох категорій документів: односторонніх угод, щодо яких в законі міститься вимога нотаріального посвідчення, і завірені окупаційними адміністраціями Російської Федерації (до таких оборудок зазвичай відносять заповіти, доручення тощо – прим.ред.), а також документів, що підтверджують факт народження або смерті особи, укладення шлюбу на тимчасово окупованих територіях.

 

Нагадаємо: