Військовослужбовці та працівники Збройних Сил України одержали державні та відомчі відзнаки й нагороди

26 травня, Міністр оборони України Андрій Таран вручив військовослужбовцям та працівникам Збройних Сил України державні та відомчі відзнаки й нагороди.

 

Так, за значний особистий внесок у справу зміцнення обороноздатності держави, бездоганну військову службу, зразкове виконання військового обов’язку, високі особисті досягнення у службовій діяльності та виявлені при цьому високий професіоналізм, честь і доблесть, низка військовослужбовців Збройних Сил України та Державної спеціальної служби транспорту отримали почесні нагрудні знаки «За зразкову службу», а також відзнаки Міністерства оборони України «Вогнепальна зброя».

 

Також, відповідно до Указу Президента України, за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, а також до Дня науки, кращі офіцери та працівники Збройних Сил України були удостоєні почесних звань — «Заслужений винахідник України», «Заслужений діяч науки і техніки України» та «Заслужений працівник освіти України».

Вітаючи нагороджених військовослужбовців та працівників, Міністр оборони наголосив, що військовослужбовці та працівники Збройних Сил України доклали надзвичайних зусиль і енергії, часто жертвуючи власним здоров’ям для того, аби зупинити ворога.

— Ваша мужність, рішучість та професіоналізм, виявлені під час виконання військового обов’язку, ваша щоденна кропітка праця — це приклад для наслідування. Працювати і нести службу в рядах таких людей завжди почесно, — наголосив Андрій Таран.

Керівник військового відомства наголосив, що держава дбає про те, аби її захисники належним чином були відзначені за власні здобутки у службі.

— Завдяки таким як ви, завдяки тим, хто сьогодні перебуває на фронті, ми маємо можливість зміцнювати армію і продовжувати проведення реформ всередині країни. Від імені Міністерства оборони, від всього Українського народу дякую кожному з вас за вагомий внесок у справу зміцнення обороноздатності держави та наближення мирного майбутнього для нашої країни. Міцного здоров’я вам, натхнення, сили волі, благополуччя і миру, — додав Міністр оборони.