Відьмацький капелюх для чогось має висіти на Різдвяній ялинці до 19 грудня

У Православній церкві України розкритикували відомський капелюх на головній ялинці країни і наголосили, що “потрібно мати здоровий глузд і увінчати її зіркою, яка і символізує Різдво”. Про це написав представник прес-служби ПЦУ Іван Сидор у Facebook.

 

“Капелюх на фоні тисячолітніх хрестів Софійського собору… До якого свята ми готуємось? Різдва чи Хелловіну? Вже якщо ставите на історичній Софійській площі ялинку, то потрібно мати здоровий глузд і увінчати її зіркою, яка і символізує Різдво, світло, надію. А не відьмацькою шляпою, яка з Різдвом і Новим роком нічого спільного не має”, – написав Сидор.

 

Щодо “креативу”, то на думку представника пресслужби, “не варто було експерементувати на головній ялинці країни. Тим паче, яка останнім часом стоїть на (без перебільшення) святому місці”.

 

Засновник проекту Folk Ukraine, організатор новорічних і різдвяних свят на Софійській і Контрактовій площах Ігор Добруцький повідомив, що на головній ялинці країни на Софійській площі у Києві різдвяна зірка  замінить чарівний відьмацький капелюх тільки напередодні дня Святого Миколая, повідомляє УНН.

 

“Так, наш чарівний капелюх, напередодні дня Святого Миколая буде знято й замінено на восьмикутну різдвяну зірку. Що ще буде на день святого Миколая залишається сюрпризом, побачите”, – зазначив Добруцький, який два роки займається організацією новорічних святкувань в столиці.

 

Нажаль, останнім часом в Україні почастішали випадки, коли свідомо чи не свідомо та випадково відбуваються спроби принизити, спаплюжити вікові святині народу.

 

Нагадуємо: