Відеочат з ворогом: український строковик у прямому ефірі спілкувався з терористами “ДНР”

На своїй строніці у мережі Facebook ветеран АТО Олександр Гром розмістив інформацію про військовослужбовця строкової служби, який вирішив брататися з бойовиками “ДНР” у “TikTok”. Під час ефіру військовий декларував російські пропагандистські меседжі, а також оприлюднив секретну інформацію.

 

“Просто зараз у прямому ефірі солдат строкової служби зливає інформацію противнику. На ранок уже переглянути буде неможливо. Хлопчик розповідає про “браццкій народ” і “вайну алігархав”,  – заявив Олександр Гром.

 

Ганебна подія сталася у частині Повітряних сил у м. Куп’янськ Харківської області. Сам військовослужбовець родом з м. Славгорода Дніпропетровської області.

 

У зв’язку з інцидентом, вкотре стає актуальним питання про неналежне військово-патріотичне виховання молоді. Слід пам’ятати, що російська пропагандистська машина і надалі мотивує своїх громадян до агресії проти України. Окремо також слід зазначити неналежну роботу офіцерів по роботі з особовим складом військової частини, у якій стався інцидент.

 

Нагадуємо: